سلام دوستان، من الهه قدرتی متولد و ساکن استان قزوین هستم و تمام تحصیلات خود از ابتدایی تا دبیرستان رو توی قزوین گذروندم.

همیشه توی زندگیم سعی کردم که دست از تلاش نکشم، پس دوست خوبم هرگز در راه رسیدن به رویاهایت تسلیم نشو، به جای فکر کردن به صد دلیل برای تسلیم شدن، به هزاران دلیل برای ادامه دادن فکر کن.

به حرف های دیگران توجه نکن، فقط و فقط به هدف خودت فکر کن. من خودم به شخصه به این نتیجه رسیدم که هر چه سخت کوش تر باشی و بیشتر تلاش کنی، شانس بیشتری داری نسبت به بقیه برای رسیدن به هدفت؛ سعی کن برای هدفت بجنگی ،توی مسیر رسیدن به هدفت شجاع باش و مثبت اندیش، تمرکزت رو فقط روی هدف و خواسته هات بزار.

زمانی که همه در حال خوش گذرونی هستند تو درس بخون و فقط به هدفت فکر کن؛ هیچ وقت اجازه نده کسی بهت بگه نمیتونی کاری رو انجام بدی، توی دوران کنکورت شاد باش، زمان هایی که از درس خسته میشی به خودت استراحت بده و برو برای خودت خوش بگذرون، سعی کن همیشه خودت رو از حرف های منفی دیگران دور نگه داری، هر روز هدف هات رو روی کاغذ بنویس و خودت رو توی اون موقعیت هایی که دوست داری بهش برسی تصور کن، سعی کنید توی دوران کنکورتون با خدا بیشتر ارتباط بگیرید تا بیشتر به آرامش برسید.


خیلی زود تو رو روی قله موفقیت میبینمت!